Polityka prywatności

 

 

 

Chronimy Twoje dane

Administratorem powierzonych nam danych osobowych jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.  W zależności od zakresu sprawy, z jaką się do nas zwracasz, Twoje dane mogą zostać przekazane do Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Zdrowia lub do innej instytucji, która ogłasza w naszym serwisie swoje wyzwanie.

Z inspektorem ochrony danych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów można się skontaktować pisząc na adres mailowy iod@kprm.pl lub na adres siedziby:
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Aleje Ujazdowskie 1/3,
00-583 Warszawa.

Z inspektorem ochrony danych możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Twojego zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. Urząd Ochrony Danych Osobowych mieści się przy ul. Stawki 2 w Warszawie.

Co dzieje się z danymi przekazanymi przez formularz kontaktowy

Twoje dane przesłane poprzez formularz kontaktowy ze strony Kontakt będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania. Przetwarzamy je czasowo, tj. na potrzeby korespondencji.

Przysługuje Ci prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jeśli chcesz, żeby administrator danych się z Tobą skontaktował, podaj je.